Powrót do 2023/2024

Wiewiórki

27.10.2023

Pasowanie na przedszkolaka

W piątek 27 październik dzieci z grupy Wiewiórek zostały pasowane na Przedszkolaki. Dzieci przepięknie wystąpiły z tej okazji, a następnie czekał na nich słodki poczęstunek.

6.11.2023

“Dzień postaci z bajek”

W dniu dzisiejszym mama Leona odwiedziła Nas, aby przeczytać nam bajkę z okazji Dnia postaci z bajek. Słuchaliśmy z dużym zaciekawieniem! Ileż tam było super postaci!

7.11.2023

Wiewiórki w radiowozie policyjnym

Podczas wizyty policjanta w naszym przedszkolu, dzieci miały możliwość zobaczyć radiowóz policyjny. Chętne osoby mogły wejść i zobaczyć, jak wygląda od środka.

24 listopad 2023

Grupa Wiewiórki z okazji Dnia Pluszowego Misia wykonała pracę plastyczną swojej ulubionej maskotki, miała okazjś poznać Misia Tamisia, z którym można było się przytulić i wykonać pamiątkowe zdjęcie. Ponadto wysłuchali opowiadań o Magicznych słowach Misia Tamisia oraz Wesoły dzień Misia Tamisia. Na koniec dnia otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

28 listopada 2023

Zajęcia z Krainy Eksperymentów. Tego dnia dowiedzieliśmy się, jak drzewo pobiera wodę.

30 listopada 2023

W czwartek obchodziliśmy Andrzejki. Tego dnia wróżyliśmy sobie przyszłość, tańczyliśmy oraz świetnie się bawiliśmy.

6.12.2023

Odwiedził nas Święty Mikołaj!! W tym roku byliśmy bardzo grzeczni! W podziękowaniu za przyniesione prezenty zaśpiewaliśmy Świętemu Mikołajowi piosenkę.

Skip to content