Powrót do 2021/2022

Żabki

Dzieci z gr. Żabki brały udział w projekcie edukacyjnym : Tydzień zdrowego przedszkolaka oraz konkursie plastycznym ,,Oswoić wirusy’’ organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 7 w Zielonej Górze. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody.

Mikołajki

zimowy spacer do Ogrodu Botanicznego – dzieci oglądały figurki postawione przy Ogrodzie Botanicznym. Spacer zakończyliśmy wspólnym zdjęciem

warsztaty z rodzicami – metoda W. Sherborne

Andrzejki – u Żabek przebiegły bardzo radośnie. Były zabawy, wróżby oraz tańce.

Dzień Pluszowego Misia

projekt edukacyjny – “Dzieciaki – Mleczaki”

eksperymenty z mlekiem i barwnikami

Dzieci uczestniczyły z zajęciach o Polsce. Dowiedziały się najważniejszych informacji o naszym kraju oraz z serc stworzyły kontur naszego kraju.

jesienne porządki na placu zabaw

Dzieci wykonały zadania z modułu II-Kodujemy z Małym Misiem. Kodowały na dywanie, wykonały zagadki, łamigłówki oraz chętne dzieci rozwiązały sudoku.

Dzień Dyni – W czwartek 28 października dzieci obchodziły Dzień Dyni. Były tańce, zabawy, oglądanie dyni od środka oraz podziwianie ozdobionych dyń kolegów i koleżanek.

Dzieci wykonały ludziki z wykorzystaniem materiałów ze spaceru w lesie oraz dodały swoje dodatki.

Dzieci były na spacerze w lesie w poszukiwaniu jesiennych skarbów. Dowiedziały się o różnych kolorach liści, obserwowały ptaki oraz znalazły 3 grzyby jadalne.

29 września w grupie Żabki obchodziliśmy Dzień Ziemniaka. Były konkursy, zabawy oraz pieczenie ziemniaka i kiełbasek.

Dziś tj.15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kropki. Dzieci wysłuchały historyjki o kropce. Przedszkolaki wiedzą, że przez to, że każdy jest inny, jest wyjątkowy.

Dzieci z gr. Żabki odwiedziły Ogród Botaniczny. Miały okazję poobserwować daniele, pawie, papugi, kozy i inne zwierzęta. Dowiedziały się o zwyczajach zwierząt oraz czym się żywią.

Skip to content