Powrót do 2019/2020

Żabki

Nauczyciele: p. Anita, p. Irena
Pomoc nauczyciela: p. Ania

Wycieczka do Pizzerii

Kreatywne zabawy – slime

Zajęcia przy współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną

Jasełka

20 grudnia odbyło się w naszej grupie przedstawienie o tematyce świątecznej, podczas którego dzieci przebrane za różne postaci: pastuszków, mikołaja, aniołków, królów, choinki itp. recytowały świąteczne wierszyki, śpiewały kolędy i pastorałki.

Warsztaty świąteczne

Grudzień to czas przygotowań do świąt, między innymi wykonywania dekoracji. W naszej grupie podczas warsztatów wraz z rodzicami wykonaliśmy świąteczne stroiki w słoiku.

Przegląd Piosenki Patriotycznej

18 listopada “Żabki” wzięły udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej organizowanym przez MP14 w Zielonej Górze. Dzieci wykonały utwór “Ważne święto”.

Pyszny i zdrowy sok pomarańczowy.

W drugim tygodniu października rozmawialiśmy o owocach. Ale na samych rozmowach się nie kończy i właśnie dlatego dzieci samodzielnie przygotowały sok ze świeżych owoców pomarańczy. Po minach dzieci było widać, że lubią witaminy!

Jesienne warsztaty plastyczne.

26 września dzieci wraz z rodzicami w ramach jesiennych warsztatów wykonały “cudaki” z kukurydzy. Większość prac została wystawiona w szatni, tworząc kolorową wystawę.

Spacer na zielonogórski deptak

12 września “Żabki” wyruszyły na pierwszy w tym roku przedszkolnym spacer po zielonogórskim deptaku. Dzieci przeszły uliczkami, szukając bachusików. Miały również okazję, by poczuć winobraniowy klimat w mieście.

Skip to content